Virax
Nowości Virax Cena Promocyjna
Zaciskarka Viper M21+ Zapewnia Jeszcze lepszy komfort pracy niż jej starsza popularna wersja M21, większy zakres pracy,  szczęki obrotowe o 3600, blokada, większy akumulator, to wszystko stanowi o sile nowego produkt Viraxa. Przekonaj się sam!  
  Idealne gięcie rur miedzianych odprężanych (zgodnie z zaleceniami normy EN 1057) o średnicach do 22 mm, rur wielowarstwowych o średnicach do 32 mm, oraz rur ze stali nierdzewnej i cynkowanej elektrolitycznie o średnicach do 15 mm.  
 karta katalogowa

Kamera lokalizacyjna VISIOVAL XV i Lokalizator.

        --->  30m kabla, 7’ kolorowy wyświetlacz
        --->  wymienne głowice ( nie we wszystkich modelach)
        --->  duży kąt widzenia
        --->  bateria działa do 2 godzin (czas pokazany na wyświetlaczu)

        ---> bezpośrednio na Visoval można odwarzać, cofać oraz usunąć obraz.
 
  Żłobiarka elektrohydrauliczna do radełkowania na zimno żłobków w rurach standardowych ze stali i rurach cienkościennych Ø 2” – 12”. Do instalacji systemów przewodów kanalizacyjnych, zraszania, dużych instalacji grzewczych i przemysłowych.
Kompaktowa i bardzo stabilna budowa przystosowana do pracy na budowie i w warsztacie.
Mocny silnik 240 V, 50/60 Hz, 1500 W, 23 obr./min.

 

Jako oficjalny partner marki Virax, naszym celem jest zaprezentowanie i sprzedaż wysokiej klasy narzędzi podczas szkoleń i pokazów.

Virax produkuje i oferuje narzędzia i urządzenia dla profesjonalistów na rynku:
 . instalacji sanitarnych,
 . instalacji grzewczych,
 . dekarstwa,
 . i konserwacji.

Virax posiada fabrykę w francji, Eperney w której produkuje się ponad 70% produktów najwyższej jakości, przy zastosowaniu najwyższych norm kontroli i dbałości o środowisko naturalne. Na rynku Francuskim Virax jest liderem sprzedaży, natomiast na rynku Europejskim zajmuje on czwartą lokatę. Posiadamy 2500 referencji w sprzedaży, jak również nowoczesne kanały dystrybucji i kontaktu z klientami Facebook, Twiter, Instagram, do tego Virax posiad wysokiej jakości aplikację na smartfony ułatwiającą pracę np. z kamerami Virax.

Cel postawiony przez Viraxa "nowoczesne narzędzia ułatwiające pracę" realizujemy poprzez ciągłe konsultacje z klientami i udoskonalanie swoich produktów.

Poniżej znajdą państwo cały katalog Viraxa po Polsku. Zachęcamy do kontaktu poprzez naszą stronę internetową, maila, telefonicznie, oraz w siedzibie firmy. W razie jakichkolwiek pytań nasz zespół udzieli Państwu wyczerpujących odpowiedzi.

Strona sprzedaży internetowej w budowie zapraszamy ponownie za jakiś czas! :)