Scapa - Taśmy

scapa.gif

SCAPA jest jednym z najważniejszych światowych producentów taśm technicznych.

Inwestując w rozwój technologii i badania, ściśle współpracując z dystrybutorami i specjalistami rynkowymi , Scapa nieustannie poszerza gamę oferowanych produktów odpowiadając na rosnące potrzeby i wymagania klientów.

Zarówno ekspertyzy wyrobów, jak i wprowadzane przez firmę innowacje, bazują na doświadczeniach firm produkujących taśmy od kilkudziesięciu lat, takich jak: Barnier, Rotunda, Sellotape Industrial, Saba, Adenax, Coating Sciences i Renfrew. Od stycznia 1998 roku wszystkie te firmy, połączone w grupę, dostarczają produkty z logo SCAPA.

SCAPA specjalizuje się w produkcji taśm służących do specjalistycznego sklejania podczas procesów produkcyjnych. Wytwarza następujące rodzaje taśm: filmy, papiery, tkaniny, taśmy PCV i PE, samowulkanizujące, aluminiowe, silikonowe, folie, taśmy piankowe (jednostronnie i dwustronnie lepne), taśmy uszczelniające (mastiki).

Doskonałej jakości, produkowane według najbardziej wymagających norm, wyroby SCAPA znajdują zastosowanie we wszystkich dziedzinach współczesnego życia, w energetyce, telekomunikacji, przemyśle medycznym, elektrycznym i elektronicznym, motoryzacyjnym, budowlanym, mieszkaniowym, meblowym, poligraficznym, przetwórczym, a także w sporcie i rozrywce.

Elexa jest jednym z dystrybutorów firmy SCAPA w Polsce.